Posturi vacante

Lucru în echipa HamaL.MD

Salutăm profesioniștii în domeniul mutărilor, dar deschidem ușile și pentru cei care au dorința să învețe, străduindu-și să-și îmbunătățească nivelul de calificare. Oferim muncă stabilă, salariu decent, o echipă prietenoasă.

HamaL.MD este o companie în curs de dezvoltare dinamică, al cărei principiu este furnizarea de servicii de înaltă calitate pentru clienții săi. Suntem în continuă dezvoltare și avem nevoie de profesioniști în echipa noastră, care sunt pregătiți să devină parte a echipei și să creeze împreună cel mai bun serviciu de relocare în Chișinău și în toată Moldova.

În prezent avem următoarele locuri libere:

Hamal

Atribuții

– lucrări la mutări de apartamente și oficii;
– montaj, demontare, etichetare, ambalare, încărcare, descărcare de mobilă și obiecte personale.

Cerințe

– responsabilitate;
– caracter comunicabil;
– rezistență fizică;
– experiența de muncă este binevenită.

Noi vă oferim

– angajare oficială;
– salariu stabil;
– creșterea în carieră;
– pregătire.

Șofer

Atribuții

– transport de marfă;
– comunicarea cu clienții.

Cerințe

– experiență de muncă;
– abilități de parcare rapidă, sigură și atentă în curțile locative;
– capacitatea de a planifica un traseu fără întârziere;
– caracter comunicabil.

– salariu stabil.

24h